Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím
NADĚJE psorisan větší 50 ml Zobrazit větší

NADĚJE psorisan větší 50 ml

8594055103189

Nový produkt

152 Kč S DPH

0.05 kg

Směs lopuchu, smilaxu lékařského, jetele a šišáku intenzivně pečuje o stav pokožky. Pro udržování zdravé kůže je nutné zbavit tělo odpadních a toxických látek.  Lopuch stimuluje vylučovací a očišťovací funkce organismu, pomáhá čistit krev, pomáhá udržovat zdravou a svěží kůži. Smilax podporuje vylučovací systém, přispívá k pročištění organismu. Jetel a šišák jsou určeny k podpoře kvality kůže.

Více informací

4 ks

Skladem

Share :

Doplněk stravy.
Odborná literatura uvádí: směs lopuchu, smilaxu lékařského, jetele a šišáku intenzivně pečuje o stav pokožky. Pro udržení zdravé kůže je důležité zbavit tělo odpadních a toxických látek.  Tato směs bylin primárně pročišťuje vnitřní orgány, zejména střeva, játra a žlučník. Lopuch navíc čistí krev, působí dezinfekčně. Smilax obsahuje steroidní saponiny, podporuje vylušovací systém, přispívá k detoxikaci jater. Jetel společně s šišákem jsou určeny především na kvalitu kůže.


Složení:

obsahuje výtažek z bylin lopuch větší, smilax lékařský, jetel luční a šišák bajkalský ve 40% alkoholu (1:3)

 
Obsah: 50ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: