Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím
MAXIVITALIS Vlasové hnojivo 60 tablet Zobrazit větší

MAXIVITALIS Vlasové hnojivo 60 tablet

8594059736574

Nový produkt

355 Kč S DPH

0.2 kg

HUSTÉ SLOŽENÍ, HUSTÝ VÝSLEDEK
Rychlá pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. Doplněk stravy s vysokým obsahem aminokyselin, vitaminů 2B5 a 3B7 a minerálů 1zinku a křemíku. Unikátní složení s obsahem MSM, zdroje síry, která je tradičně označována za "minerál krásy“.

Více informací

1 Položka

Skladem

Share :

Vlasové hnojivo obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem na stav vlasů. Přípravek obsahuje aminokyseliny, zdroje keratinu představujícího základní stavební prvek vlasových buněk. Nejdůležitějšími jsou pro vlasy aminokyseliny s obsahem síry, jako je methionin a cystin obsažený ve Vlasovém hnojivu. Klíčový je obsah methylsulfonylmethanu, zdroje síry, která je již tradičně označována za „minerál krásy“. Přípravek obsahuje také vitaminy skupiny B3 důležité pro růst a kvalitu vlasových buněk a jejich návrat k přirozenému stavu. Zvýšené dávky minerálů1 ve Vlasovém hnojivu zajišťují přirozenou kvalitu vlasů a vlasové pokožky zodpovědné za pevné uchycení vlasových cibulek.

1Zinek napomáhá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.
2Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální výkonnosti, snížení únavy i vyčerpání, normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů.
3Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a k rovnováze nervového systému.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: