Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím

Seznam produktů výrobce Koloidní stříbro s.r.o.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 45 Kč S DPH

  Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Baleno v tmavých plastových lahvičkách s kapátkem určených pro farmaceutický průmysl o objemu 50 ml.

  Skladem
 • 60 Kč S DPH

  DOBA DODÁNÍ VÍCE NEŽ TÝDEN!!

  Na objednávku
 • 250 Kč S DPH

  DOBA DODÁNÍ VÍCE NEŽ TÝDEN!!Proč stříbro? Málo lidí si uvědomuje, že stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli.

  Na objednávku
 • 290 Kč S DPH

  DOBA DODÁNÍ VÍCE NEŽ TÝDEN!! Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Baleno v tmavých plastových nebo skleněných lahvích určených pro farmaceutický průmysl o objemu 500 ml.

  Na objednávku
 • 440 Kč S DPH

  DOBA DODÁNÍ VÍCE NEŽ TÝDEN!! Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Baleno v tmavých plastových nebo skleněných lahvích určených pro farmaceutický průmysl o objemu 1000 ml.

  Na objednávku
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek